PSY Energy

Центр професійної психологічної допомоги та підтримки

Пн-пт : 9:00-19:00

Сб-Нд - вихідний

Головна » Підлітковий психолог » Підлітковий психолог у Тульчині
💻 Онлайн-консультації
Підлітки 13–18 років
Zoom · Telegram · Google Meet

Підлітковий психолог у Тульчині — допомога підліткам 13–18 років і підтримка батьків

Тривога, конфлікти з батьками, навчання, самооцінка та кризи дорослішання — консультації для підлітків і батьків із психологами центру PSY Energy

  • Профільна освіта з підліткової психотерапії (МТКПО, УАГТ)
  • Конфіденційність для підлітка: з 14 років можна прийти без батьків — за їхньою згодою
  • Дбайлива психотерапія підлітків із використанням доказових методів (КПТ, ТФ-КПТ, гештальт-терапія, системна сімейна терапія)

Залишіть номер – ми передзвонимо, допоможемо зрозуміти з чого почати та підберемо вам психолога

Підліткові психологи центру PSY Energy

Консультації через відеозв’язок проводять фахівці, які працюють із підлітками й сім’ями, проходять супервізії та спираються на доказову психологію. Психолог вибудовує контакт так, щоб зустріч не була для підлітка покаранням чи допитом, і допомагає батькам зрозуміти, як підтримати його без тиску.

Психолог Ольга Белик

Ольга Бєлік

Практикуючий підлітковий психолог, спеціаліст з дитячо-батьківських відносин.
Досвід роботи: з 2016 року
Консультації: 💻 Онлайн у Тульчині
Спеціалізація: Підліткова тривожність • Конфлікти з батьками • Емоційна нестабільність • Кризи дорослішання • Дитячо-батьківські стосунки • Допомога при розлученні батьків.
Методи роботи: КПТ, Арт-терапія

📜 Дипломи МТКПО, УАГТ, МІГІС→

Вартість: 1100 грн / 60 хв
Мова: UK, RU
Докладніше про спеціаліста →

Психолог Белоцерковская Валерия

Білоцерковська Валерія

Психолог, керівник центру PSY Energy, супервізор підліткового напряму
Досвід роботи: з 2014 року
Консультації: 💻 Онлайн у Тульчині
Спеціалізація: Первинна діагностика запиту та підбір спеціаліста • Системна сімейна терапія • Конфлікти підлітків і батьків • Супервізія складних підліткових випадків.
Методи роботи: Системна сімейна терапія, Гештальт-підхід
Акредитація: Чинний член Асоціації клінічних психологів та психотерапевтів України.

📜 Навчання з гештальт-терапії та консультування→

Вартість: 1100 грн / 60 хв
Мова: UK, RU
Докладніше про спеціаліста →

Психолог Олена Бородіна

Олена Бородіна

Практичний психолог, працює з підлітками в кризах, при тривозі та після травмівних подій.
Досвід роботи: з 2017 року
Консультації: 💻 Онлайн у Тульчині
Спеціалізація: Тривога та страхи • Наслідки травмівних подій і ПТСР • Пошук себе й самооцінка • Втрата та переїзд.
Методи роботи: Гештальт-терапія, КПТ, травматерапія, МАК
Освіта: магістр психології (ДГУ), спеціалізація з ПТСР, гештальт-терапія (УАГТ), курс статевого виховання
📜 6 підтверджених сертифікатів →

Вартість: 1100 грн / 60 хв
Мова: UK, RU
Докладніше про спеціаліста →

Ціни на консультації підліткового психолога у Тульчині

Послуга/формат Тривалість Вартість
Онлайн-консультація підліткового психолога (13–18 років) Zoom / Telegram / Google Meet 60 хв 1100 грн
Онлайн-консультація для батьків підлітка Як підтримати підлітка й домовитися в сім’ї 60 хв 1100 грн
Онлайн-консультація підліткового психолога (13–18 років)
Zoom / Telegram / Google Meet
Тривалість 60 хв
Вартість 1100 грн
Онлайн-консультація для батьків підлітка
Як підтримати підлітка
Тривалість 60 хв
Вартість 1100 грн
Ціни актуальні на 2026 рік.

Як відбувається перша консультація підліткового психолога (13–18 років)

З підлітком важливо від першої зустрічі домовитися про правила: що залишається між ним і психологом, а що обговорюється з батьками. Тому перша консультація в PSY Energy йде у зрозумілому порядку, і підліток заздалегідь знає, чого чекати.

l

Перша зустріч — з одним із батьків або одразу з підлітком

  • Якщо підлітку 13 років, консультація відбувається за згодою батьків, і зазвичай спершу психолог зустрічається з одним із батьків.
  • З 14 років підліток може записатися й прийти сам — за згодою батьків.
  • Якщо підліток поки не готовий, батьки можуть прийти самі: психолог допоможе зрозуміти, що відбувається, і підкаже, як запропонувати консультацію без тиску.

Знайомство та домовленість про конфіденційність

  • Психолог знайомиться з підлітком і розмовляє з ним як із дорослим співрозмовником — без оцінок і повчань.
  • На початку обговорюють правила: особисті теми підлітка не переказуються батькам; виняток — загроза життю та здоров’ю.
  • Зустріч відбувається через відеозв’язок: підліток підключається зі своєї кімнати, камеру можна не вмикати.
}

З якими запитами ми працюємо

  • Емоційні стани: тривога, панічні атаки, пригніченість, дратівливість, апатія.
  • Стосунки в сім’ї: постійні сварки, закритість, брехня, протест проти будь-яких правил.
  • Школа й майбутнє: падіння мотивації, стрес перед НМТ, вибір професії.
  • Однолітки: самотність, цькування, перші стосунки й розставання.
  • Кризові події: розлучення батьків, переїзд, війна, втрата близької людини.
r

Що потрібно від вас

  • не приводити підлітка «під конвоєм» — спокійно запропонувати зустріч і дати вибір
  • не вимагати від психолога переказу розмов із підлітком
  • бути готовими прийти самим, якщо психолог запропонує зустріч із батьками
  • бути готовими пробувати рекомендації вдома
  • не обіцяти підлітку, що психолог «його виправить», і не лякати консультацією
}

Що ви отримаєте через нашу роботу?

Підліток отримує місце, де можна говорити про складне без оцінок, і навички давати раду тривозі, злості й тиску. Батьки — розуміння того, що стоїть за поведінкою підлітка, і способи відновити контакт без криків, тотального контролю й тиску.

«Підліток рідко приходить зі словами „мені потрібна допомога“ — частіше із зачиненими дверима, грубістю або „мені байдуже“. Ми не сперечаємося з цим і не чіпляємо ярликів, а домовляємося про правила й дбайливо будуємо довіру.»
Валерія Білоцерковська

Засновник центру PSY Energy

Профільні дипломи та акредитації в роботі з підлітками

✔ Вища профільна освіта: Усі психологи центру мають базову академічну підготовку та профільну кваліфікацію у дитячій та підлітковій психології.
✔ Доказові та дбайливі методи: У роботі з підлітками застосовуються КПТ, гештальт-підхід і системна сімейна терапія, що підбираються під вік і запит.
✔Стандарти безпеки: Обов’язкова регулярна особиста терапія фахівців, супервізії в акредитованих експертів та конфіденційність — крім випадків загрози життю.

Онлайн-запис на консультацію з календаря

Виберіть відповідний день та час для зустрічі з нашим фахівцем за допомогою інтерактивного календаря. Натисніть зображення або кнопку нижче, щоб перейти до форми бронювання.

Онлайн-запис до психолога — Календар PSY Energy

З якими запитами підлітків і батьків ми допомагаємо

😨

Тривога та панічні атаки

Постійне хвилювання, страх перед школою чи майбутнім, напади паніки, проблеми зі сном на тлі тривоги.

💥

Спалахи злості та грубість

Різкі відповіді, грюкання дверима, агресія у відповідь на будь-які прохання й правила, після яких усім у сім’ї важко.

😔

Пригніченість і апатія

Нічого не хочеться, зник інтерес до того, що тішило, підліток багато лежить і повторює «мені байдуже».

🏫

Школа, цькування й самотність

Небажання йти до школи, конфлікти з однокласниками чи вчителями, цькування, відсутність друзів.

🌀

Навчання, мотивація та НМТ

Падіння успішності, прокрастинація, стрес перед контрольними й НМТ, розгубленість із вибором професії.

🌪️

Сімейні кризи та стрес

Розлучення батьків, переїзд, батько чи мати на фронті, втрата близької людини — дбайлива підтримка в змінах.

📱

Телефон, ігри та соцмережі

Коли екран витісняє спілкування й сон, а будь-яка спроба обмежити час перетворюється на скандал.

🤐

Закритість, брехня й таємниці

Підліток перестав розповідати про своє життя, зачиняється в кімнаті, приховує, де і з ким буває.

Відгуки підлітків і батьків

Пишуть підлітки 13–18 років та їхні батьки після консультацій у психологів центру.

5,0 з 5 зірок (на основі 11 відгуків)
12.10.2026

Звичайні підліткові проблеми переросли у повне непорозуміння з дитиною. Дуже вдячні Валерії за професіоналізм і людський підхід. Вона допомогла не тільки сину розібратися в собі, а й нам, батькам, підказала, як правильно реагувати в складних ситуаціях. Стало набагато легше всім.

Оксана, Київ
08.10.2026

Шукали нормального фахівця для хлопця 15 років, щоб без фальші і награності. Ольга — якраз такий психолог. Син перестав боятися своїх емоцій, став більш самостійним і відповідальним. Дуже раді, що потрапили саме сюди, бо самотужки ми вже не справлялися.

Марина.С. Дніпро
04.10.2026

Дуже переживали за доньку-підлітка, постійні перепади настрою, сльози, істерики на рівному місці. Звернулися до психолога за порадою знайомих і не пошкодували. Донька тепер ходить на сеанси з бажанням, і ми бачимо реальні зміни вдома. Атмосфера в сім’ї стала набагато теплішою.

Дар'я
Записатися на консультацію

або зателефонуйте +38 (097) 828 40 21

Форма замовлення дзвінка

Натискаючи «Відправити», ви погоджуєтеся на обробку персональних даних відповідно до Політики конфіденційності.

Психолог з дитячо-батьківських відносин Ольга Бєлік

У цьому відео провідний спеціаліст центру PSY Energy Ольга Бєлік розповідає про особливості нашого підходу до роботи з дітьми та ділиться практичними порадами для батьків.

Спеціальні умови для клієнтів PSY Energy

Знижка 7% на пакет консультацій психолога в PSY Energy

Знижка 7% при оплаті 5 консультацій

При оплаті пакету із 5 індивідуальних консультацій вартість кожної зустрічі знижується на 7%. Це зручно, якщо ви плануєте регулярну роботу з психологом та хочете заздалегідь зафіксувати графік зустрічей.
Пакет із 10 зустрічей із психологом зі знижкою 12%

Зустрічі з психологом: 10 сесій

10 сесій протягом 3 місяців зі знижкою 12%. Підходить, коли потрібна регулярна робота над складними ситуаціями та довгострокове зміцнення стосунків.

Подарунковий сертифікат на консультацію психолога

Подарунковий сертифікат на консультацію

Сертифікат на 1, 3, 5 або будь-яку кількість консультацій — для однієї людини або для пари, від 1100 грн. Діє 6 місяців: отримувач сам обирає психолога й час.

Психолог Ольга Белик

Складнощі у спілкуванні, замкненість, тривожність або агресія в підлітковому віці не завжди минають самі, адже криза дорослішання впливає і на емоції, і на поведінку. У Тульчині батьки часто шукають не просто фахівця, а того, хто вміє працювати з підлітками 13–18 років дбайливо, без тиску та моралізаторства. У психологічному центрі PSY Energy консультація підліткового психолога будується так, щоб підліток міг говорити у безпечному контакті, а дорослі краще розуміли причини змін, конфліктів чи відсторонення.

У центрі працюють спеціалісти з профільною вищою освітою, які застосовують доказові методи терапії — підходи, ефективність яких підтверджена практикою та дослідженнями. Допомога підлітку може бути доречною, якщо з’явилися труднощі в навчанні, самооцінці, стосунках з однолітками або відчутна емоційна нестабільність. За потреби проводиться і консультація для батьків підлітка, щоб вибудувати більш зрозумілу взаємодію вдома. Якщо вам потрібен хороший психолог для підлітка, записатися до підліткового психолога в PSY Energy можна через форму на сайті або вказані контакти.

Чи можна батькові звернутися до психолога без підлітка та роль батьків

Методично роботу часто доцільно починати саме з розмови з батьками, навіть якщо дитина поки не готова до зустрічі. У PSY Energy у Тульчині така консультація допомагає зібрати картину труднощів: що саме змінилося в поведінці, коли це почалося, які реакції дорослих уже випробувані та до чого вони призводять. Якщо підліток не хоче йти до психолога, це не означає, що допомога неможлива вже зараз. Формат без підлітка до психолога в Тульчині може стати першим кроком, щоб знизити напругу в родині та вибрати спосіб розмови, який не викликає ще більшого спротиву. Спеціалісти центру розглядають проблему не ізольовано, а через сімейний системний підхід: стан дитини пов’язаний із правилами в сім’ї, стилем спілкування, межами, очікуваннями та способами реагування на помилки. Саме тому консультація для батьків підлітка нерідко виявляється не менш значущою, ніж подальші індивідуальні зустрічі. Психолог батькам підлітка допомагає прояснити, де потрібна твердість, а де — більше емоційного контакту та передбачуваності. Роль батьків у терапії підлітка полягає не в контролі кожного кроку, а у створенні безпечної рамки, де можна говорити без приниження й тиску. Психологічна допомога батькам підлітків часто зосереджена на тому, щоб повернути контакт з дитиною, не знецінюючи її переживань і не відмовляючись від дорослої позиції. Коли батьки змінюють спосіб взаємодії, дитина нерідко починає менше оборонятися і поступово погоджується на діалог.

Консультації підліткового психолога є й для інших міст області: підлітковий психолог у Ладижині, підлітковий психолог у Немирові і підлітковий психолог у Ямполі.

Специфіка підліткової кризи: підхід до кожного віку від 13 до 18 років

  • Психолог для підлітка 14 років: у 13–14 років часто настає пік бунту, пошуку ідентичності та дистанціювання від дорослих. Консультація психолога для хлопчика 14 років або дівчинки цього віку може бути потрібна, коли з’являються скритність, агресія у підлітка, різкий відхід у віртуальний світ, падіння інтересу до навчання чи напруження навколо зовнішності. У PSY Energy застосовуються методи КПТ і арт-терапевтичні техніки, щоб працювати із самооцінкою, булінгом, самотністю та вмінням безпечно заявляти про свої межі.
  • Проблеми підлітків 16 років: у 15–16 років можуть загострюватися приховані внутрішні конфлікти — апатія, депресивні настрої, болісне переживання відкидання, питання про власну цінність і сенс. Якщо йдеться про психолога для дівчинки 15 років або хлопця цього віку, фокус роботи часто стосується сорому, самокритики, втрати контакту з почуттями та теми довіри. За наявності селфхарму у підлітків потрібен особливо обережний підхід, де важливі анонімна допомога, стабілізація стану та безпечне опрацювання пережитого досвіду.
  • Підлітки у 17-18 років: у 17–18 років на перший план виходять тривожність перед НМТ у 17 років, виснаження від навчального навантаження, страх помилки та напруга навколо вибору майбутнього. Підготовка до іспитів і стрес у цьому віці нерідко супроводжуються безсонням, униканням, соматичними реакціями або навіть панічними атаками. Психологи високого рівня в центрі підтримують у темах профорієнтації, саморегуляції та сепарації — тобто поступового переходу до більш самостійного дорослого життя без різкого розриву з батьками.

Ефективні методи роботи з підлітками центру PSY Energy в Тульчині

  • Методи підліткового психолога: у PSY Energy підбір інструментів залежить від віку, запиту, рівня довіри та того, як саме проявляється трудноща — через тривогу, протест, замкнутість чи конфлікти в сім’ї.
  • Доказова психотерапія: ми спираємося на підходи, чия результативність вивчалася в психологічній практиці та дослідженнях, без гучних обіцянок і спрощень.
  • Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ): цей метод допомагає побачити зв’язок між думками, емоціями та поведінкою; простими словами, дитина вчиться помічати, як внутрішні висновки впливають на страх, сором, агресію або уникання.
  • Арт-терапія для підлітків: творчі техніки особливо корисні, коли складно прямо говорити про переживання. Через образ, колір, історію чи символи легше дістатися до почуттів, які ще важко назвати словами.
  • Схема-терапія: цей підхід використовується, коли видно стійкі болючі патерни — наприклад, відчуття «зі мною щось не так», страх відкидання або звичка постійно захищатися нападом. Психолог центру допомагає розпізнати такі схеми і шукати більш стійкі способи реагування.
  • Системна сімейна консультація в Тульчині: коли напруга підтримується не лише індивідуальними переживаннями, а й усією динамікою стосунків, до роботи можуть долучатися батьки. Це особливо важливо для підлітків 13–18 років, коли правила, межі та спосіб говорити в родині прямо впливають на стан дитини.
  • Психологічний центр PSY Energy: у центрі важливими залишаються конфіденційність, професійна позиція та дбайливий темп роботи. Ми підбираємо формат підтримки під запит сім’ї, щоб допомога була зрозумілою, послідовною та безпечною для дитини й батьків.
Консультация психолога для подростков и родителей в PSY Energy

Питання та відповіді

Підліток різко замкнувся, став дратівливим і нічого не розповідає — це вже привід звернутися до психолога?

Так, особливо якщо така поведінка тримається не кілька днів, а повторюється, заважає навчанню, спілкуванню вдома чи звичному ритму підлітка. Для віку 13–18 років важливо не чекати “серйозної точки”, а подивитися на причини змін спокійно й без тиску. На консультації підліткового психолога в центрі PSY Energy можна розібратися, що саме стоїть за закритістю, напруженням або різкими реакціями, і отримати зрозумілий план наступних кроків.

Коли звернення до підліткового психолога в Тульчині доречне через тривожність, страхи або сильні переживання перед школою?

Звертатися варто не лише тоді, коли стан уже різко погіршився. Якщо підліток постійно напружений, уникає шкільних ситуацій, погано спить, гостро реагує на контрольні, конфлікти чи спілкування з однолітками, консультація може бути доречною вже зараз. У роботі важливо не “переконати не боятися”, а зрозуміти, як саме проявляється тривога, що її підтримує і який формат підтримки підходить саме вашій дитині.

За якими ознаками вибрати підліткового психолога в Тульчині, щоб дитині було не страшно і не соромно?

Варто звертати увагу не лише на диплом, а й на вміння працювати саме з підлітками 13–18 років: чи говорить фахівець зрозуміло, чи пояснює формат, чи не тисне, чи визнає право дитини мовчати на початку. Добра ознака — коли батькам чесно пояснюють межі допомоги, конфіденційність і можливість почати з дорослої консультації. Для підлітка особливо важливо відчути не контроль, а повагу до його темпу і переживань.

Якщо в підлітка спалахи агресії, сльози або різкі реакції вдома, психолог не налякає його ще більше?

Дбайлива робота не посилює напругу, а навпаки допомагає зменшити страх перед розмовою. Підліткового психолога не цікавить покарання чи пошук “хто винен”. Важливо зрозуміти, що стоїть за реакціями: перевтома, накопичені переживання, конфлікти, сором, напруга в школі чи вдома. На консультації дитину не змушують говорити більше, ніж вона готова. Мета — безпечно увійти в контакт і дати родині ясність, як діяти далі без тиску.

Валерія Білоцерковська — психолог PSY Energy
Матеріал перевірено експертом
Психолог, керівник психологічного центру PSY Energy, практичний досвід з 2014 року
Член Асоціації клінічних психологів та психотерапевтів України, № ACCU-25-938
Перевірено: